noscript-img

Z życia szkoły
Artykuł dodano dn. 16.07.2021 r. | autor: Admin

 Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24 

  Zdarzyło się 04 wrzesień 2023 r. od tego czasu upłynęło: 30 dni | AdministratorPo wyjątkowo długich wakacjach w tym roku nadszedł ten dzień! Początek roku szkolnego. Nietypowo uroczyste rozpoczęcie kolejnego roku zmagań edukacyjnych nastąpiło 4 września 2023 r.

O godzinie 11.00 uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w kościele celebrowanej przez Księdza Józefa Kutka. Wypoczęci, uśmiechnięci, niektórzy troszkę zmartwieni zakończeniem wakacji stawiliśmy się w progach naszej Szkoły przed godziną 12.00, by jak co roku rozpocząć czas wytężonej pracy, zmagań z wyzwaniami edukacji, ale też zacząć czas spotkań z koleżankami i kolegami oraz przeróżnych imprez towarzyszącym naszej nauce.

Dziś powitaliśmy nasze nowe koleżanki i nowych kolegów z klasy pierwszej. Maluchy uroczyście ślubowały na sztandar szkoły w obecności starszych uczniów, Pani Dyrektor, nauczycieli i wzruszonych rodziców. Każdy pomyślał, że czas szybko mija, bo sami pamiętamy ten moment, gdy

nieporadnie ślubowaliśmy jako pierwszaki i wtedy nawet nie wiedzieliśmy, że zaczął się nowy etap naszego życia.

Po części oficjalnej spotkaliśmy się z naszymi wychowawcami, później jeszcze odwiedziliśmy stare kąty naszej szkoły i cóż… Idziemy się przygotowywać na jutro. Witaj nowy roku szkolny!

Wydarzenia szkolne

  
Święta Pieczonego Ziemniaka
  Zdarzyło się 21 wrzesień 2023 r. od tego czasu upłynęło: 13 dni

W czwartek 21 września klasy 1-3 miały spotkanie integracyjne z okazji "Święta Pieczonego Ziemniaka". Dziękujemy rodzicom za przygotowanie tak udanej imprezy.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24
  Zdarzyło się 04 wrzesień 2023 r. od tego czasu upłynęło: 30 dni

Po wyjątkowo długich wakacjach w tym roku nadszedł ten dzień! Początek roku szkolnego. Nietypowo uroczyste rozpoczęcie kolejnego roku zmagań edukacyjnych nastąpiło 4 września 2023 r.
Certyfikat EKO-WARZYWNIK
  Zdarzyło się 10 maj 2023 r. od tego czasu upłynęło: 147 dni

Świetlica szkolna otrzymała certyfikat za udział w projekcie EKO-WARZYWNIK, podejmując szereg działań.
Certyfikat EKO-WARZYWNIK
  Zdarzyło się 10 maj 2023 r. od tego czasu upłynęło: 147 dni

Świetlica szkolna otrzymała certyfikat za udział w projekcie EKO-WARZYWNIK, podejmując szereg działań.
Góra Grosza
  Zdarzyło się 31 maj 2023 r. od tego czasu upłynęło: 126 dni

31 maja oficjalnie zakończyliśmy w naszej szkole akcję „Góra Grosza”, której celem jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy ...
EKO-WARZYWNIK
  Zdarzyło się 29 marzec 2023 r. od tego czasu upłynęło: 189 dni

Świetlica szkolna kończy swoją przygodę z projektem EKO-WARZYWNIK. Prezentujemy nasze dokonania